Наша парафія отримала 50 тис.грн від фонду Джинджер для реалізації соціального служіння.

джинджер

15 травня 2017 року   парафія прп. Параскеви с. Кавське отримала згоду фонду Джинджер на фінансування соціального проекту «Організація та проведення спортивного і англомовного табору «Свіча-Candle»для дітей сиріт  Стрийської єпархії»цільовою групою якого стануть 80 дітей з парафій Стрийської єпархії.  Вони належать до відразу кількох категорій: діти сироти, напів-сироти, діти з родин, які знаходяться у важких життєвих обставинах. Проект полягає в організації двох тематичних таборів спортивного спрямування і табору з вивчення англійської мови, до яких буде залучено досвідчених аніматорів, священиків, психологів, спортсменів та знавців англійської мови, що працюватимуть на волонтерських засадах. 

Команда, яка буде реалізовувати цей проект має досвід праці в реалізації інших проектів на парафії. Вони мають досвід організації таборів, праці в закладах культури, праці з неповносправними, багато з них мають вищу освіту і працюють перекладачами. Щодо спортивного сегменту проекту, його реалізовуватимуть тренери та молоді спортсмени. Також є підібрана досвідчена команда із анаміторів для християнських таборів з числа семінаристів. Це молоді люди із кількарічним досвідом таборування. До проекту буде залучено більше десятка священиків.

За підсумками проведеного часу з дітьми на таборах буде знято соціальний ролик про можливості вирішення проблем дітей сиріт і дітей незахищених верств населення на парафіях. Він, соціальний ролик, приверне увагу інших парафій до соціальних проблем, повʼязаних з такими дітьми на місцях.

Табори планується організувати в серпні 2017 року. Священики, на парафії яких є діти, що входять до цільової групи і мають вік 12-14 років можуть зголошуватися за тел.0972243445 або писати на елетронну скриньку olehko1977@gmail.com

Розкажіть про це

0

About admin

http://olehko.blogspot.com/
This entry was posted in публікації. Bookmark the permalink.