Тиждень добрих справ на нашій парафії

15-22 грудня 2019 року в с. Кавсько на парафії прп. Параскеви тривав “Тиждень добрих справ”. Ця соціальна ініціатива відбувається щороку в контексті святкування свята на честь св. Миколая і її підхопили чимало інших парафіяльних спільнот в Україні.
Першим заходом у неділю 15 грудня став виступ парафіяльної молоді на турнірі з настільного тенісу у с. Березець. Серед іменитих команд учасниць зі Сколього, Судової Вишні, Березця та інших команд, це була єдина команда, що представляла парафіяльну секцію. У підсумку бронза і срібло серед молодших дівчат і хлопців відповідно.
У вівторок 17 грудня на парафії відбулася екологічноґа ініціатива зі збору макулатури. У ній взяли участь як діти, так і дорослі. Було зібрано і реалізовано 210 кг макулатури. Всі кошти в сумі 450 грн було перераховано для ГО “Стрийські хвости”, яка опікується безпритульними тваринами.
Відтак, у переддень свята св. Миколая після Вечірні відбулося традиційне свято на честь св. Миколая. Дітвора отримала 120 подарунків, ще десять молодь рознесла по домівках одиноких людей, що мешкають на парафії. У сам день свята люди прийшли до храму з гостинцями, взуттям, засобами гігієни та одягом . Окремо долучилися до акції членкині спільноти “Матері в молитві”. Зібрані речі та солодощі було передано того ж дня для гаріатричного відділення у Журавнівській міській лікарні, а також для дітей Журавнівського сиротинця.
У неділю 22 грудня в часі Божественної Літургії відбулася збірка для Климович Анни-Марії, яка потребує лікування закордоном. На прозання її батька було зібрано 4910 грн.
Приклад парафії у с. Кавсько не є поодиноким. Чимало інших парафіяґй проводять величезну за обсягом соціальну роботу. Надихаючись прикладом св. Миколая і словами Святого Письма, що віра без діл є мертвою, всі без винятку християни повинні чинити добро і бути світлом для цього світу.

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.