Проща до Страдчу і участь у еко-фестивалі “Чисте місто”

14 вересня 2019 року в УГКЦ розпочався “Час створіння”, що триватиме до 17 жовтня 2019 року. Це особливий час призадуми над своєю гідністю дітей Божих, що повинні піклуватися про створений Богом світ.

У Стрийській єпархії він розпочався в сам День Бога Творця, 14 вересня. Референт Бюро з питань екології Стрийської єпархії УГКЦ о. Олег Кобель разом з парафіяльними дітьми та їх батьками здійснили прощу до Страдчу. Священник очолив Божественну Літургію, виголосив екологічну проповідь і прочитав молитву Папи Франциска з його енцикліки “Славен Будь”. В храмі чимало людей приступили до св. Тайн Покаяння та Євхаристії, і дізналися про існування такого свята як День Бога Творця.

Після молитовної частини, прочани взяли участь в екофестивалі “Чисте місто”, що відбувався у Львові. О. Олег мав можливість представити діяльність Екобюро через друковані видання, зокрема власні еко-казки, а також презентував еко-валізку. Діти з батьками побували в різних локаціях екофестивалю і взяли участь в різноманітних заходах.

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.