Освячення дитячого майданчика на честь о. Єремії Ломницького

7 липня 2019 року у с. Кавське було освячено новий дитячий майданчик. Його особливістю є те, що він споруджений з ініціативи самих мешканців села, завдяки сумлінній праці багатьох небайдужих людей і сприяння агро-комплексу “Галичина-Захід”.

Відкриття майданчику розпочалося з імпровізованого дитячого концерту під керівництвом директора Народного дому п. Любові Лишнянської. Відтак до присутніх звернувся о. Олег Кобель, який подякував всім причетним до свята і розповів про те, чому саме на честь о. Єремії Ломницького присвячено цей майданчик. Зокрема, було зазначено, що його хресним іменем було Іван, а народився і зростав він у Кавську, у священичій родині. Сьогодні відбувається беатифікаційний процес, щоб проголосити його блаженним.

Відтак, священик прочитав молитву благословення дітей та їх батьків, окропивши всіх свяченою водою.

Розрізали урочисту ленту самі діти, тим самим відкривши майданчик самим собі.

Через зливу, свято перенесли до приміщення Народного дому. Тут представник громади та ініціатор спорудження такого майданчика п. Михайло Труш розповів про процес спорудження і плани на майбутнє, а гості свята, сестри служебниці Непорочної Діви Марії коротко розповіли про життєвий шлях о. Ломницького і побавилися з дітьми цікаву гру на запам’ятовування дарів Святого Духа. Відтак, молодіжні аніматори продовжили забави з дітьми.

 

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.