ОСІННІЙ КУБОК ПАРАФІЇ ПРП, ПАРАСКЕВИ


3 листопада 2018 року в селі Кавське (Стрийського р-ну) відбувся сьомий тенісний турнір серед парафіяльних команд ( учні 1- 11 класів). Вже кілька років поспіль цей турнір маж статус найбільшого в Стрийському районі за кількістю учасників з числа молоді. У ньому взяли участь команди з Кавська, с. Березець та Тулиголови Городоцького району, м. Сколе, парафії с. Станків, Воля Задеревацька та ін.
Отець Олег Кобель, адміністратор парафії розпочав урочисте відкриття змагань зі спільної молитви, благословення учасників та виконання Державного Гімну України. До учасників змагань звернувся місцевий голова сільської ради п. Михайло Мичко і директор Березецької ЗОШ І-ІІІ ступенів О. Примак.
Всі учасники (хлопці і дівчата) змагались у чотирьох вікових групах за головний “Кубок парафії прп.Параскеви”

За правилами турніру переможці кожної вікової групи нагороджувались маленькими кубками, медалями та грамотами. Призери нагороджувались медалями та грамотами. Також кожен переможець своєї вікової групи приносив команді 3 очки, друге місце – 2 очки , 3 місце- 1 очко.
Набравши 14 очок,перше командне місце і головний “Осінній Кубок парафії прп. Параскеви” здобула парафіяльна команда учнів Березця. Другими були Сколівчани з 23 очками, третіми стали господарі змагань – 11 очок. Якби турнір мав статус міжрайонного, то Стрийський район отримав би 19 очок. Проте всі учасники представляли винятково свої парафії.
Організатори цього турніру дякують дирекції Народного дому та місцевої школи за приміщення, а також за смачний обід батькам дітей. Також окрема подяка Кавській сільській раді за нову форму, кубки та медалі турніру

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.