Спортивні звитяги нашої парафіяльної молоді

13 та 15 жовтня 2018 року молоді спортсмени парафіяльної спортивної секції з настільного тенісу взяли участь аж в трьох турнірах обласного та районного рівня. 14 жовтня Руслана Лапчук, Васильців Олеся та Кобель Дем’ян захищали честь Стрийського району та м. Стрия на обласних змаганнях у м. Жовкві. Виступ можна вважати вдалим, хоча призових місць ми не здобули. Але неоціненним є сам досвід виступу на такому турнірі. Того ж дня Кобель Борис, Лапчук Дмитро, Лапчук Петро, Лапчук Віталій, Микола Васильців і Добровольський Євген разом з о. Олегом Кобелем брали участь у турнірі в с. Дуліби, приуроченому 555-ій річниці першої згадки про це село. Як результат, Кобель Борис  у важкій боротьбі виборов перше місце, а о. Олег Кобель в змаганнях ветеранів був другим. Інші учасники виступили достойно.

15 жовтня в с. Березець проходила “ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ГОРОДОЦЬКОЇ ДЮСШ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ ТА СВЯТА ПОКРОВИ.”
Юні майстри малої ракетки з Судової Вишні,Кавського,Бучал,Тулиголов,Браткович та Березця змагались за грамоти і медалі в трьох вікових групах (хлопці і дівчата окремо).
Підсумки змагань такі:
БЕРЕЗЕЦЬ – три перших і одне друге місце;
КАВСЬКЕ – одне перше, чотири других і п`ять третіх місць;
ТУЛИГОЛОВИ – два перших місця;
СУДОВА ВИШНЯ -одне друге і одне третє місце.

Найвищу нагороду, золоту медаль виборов Коблянський Денис. Дві срібні у двох категоріях виборола Романишин Марія, дві бронзових Стаднишин Анастасія, по одній одну срібній Лапчук Руслана, Солиган Богдан та о. Олег Кобель. Серед старших хлопців Кобель Борис став третім, а серед дівчат третьою стала Васильців Олеся.

Нехай Господь благословляє нашу молодь для нових звершень.