День добрих справ напередодні свята св. Миколая

 Світлина від Ірини Івашків.18 грудня 2016 року на парафії прп. Параскеви відбувся традиційний День добрих справ. Він розпочався  Утрені та  Божественної Літургії, в часі якої о. Олег Кобель на основі притчі про безумного багача пояснив як потрібно розуміти вираз Христа “багатіти у Бога”. Цього ж дня, після богослужіння, новообрані члени економічної та пасторальної рад приймали урочисту обіцянку чесного та сумлінного служіння громаді.

 

Виходивши з храму, парафіяни мали можливість щось придбати для себе на традиційному благодійному ярмарку, який щороку організовує гурток-спільнота “Перепілка”. Запашні пряники та різдвяні листівки розійшлися вмить. Кошти в сумі майже 500 грн буде направлено на добру справу.

 

Цього ж дня в селі проводилася збірка для внеску громади в проект реконструкції школи та Народного Дому с. Кавське. Чимало парафіян також активно були залучені як члени ініціативної групи для реалізації цього проекту на кілька сотень тисяч гривень.

19 грудня – особливий день для дітей всієї України. Напередодні свята Миколая Чудотворця, 18 грудня, в храмі Преподобної Параскеви с. Кавсько на Вечірній з Литією зібралося багато дітей з батьками. Після молитви парафіяльний театральний гурток під керівництвом п. Ірини Кобель представив казку на екологічну тематику “Колобок”, де закликали всіх присутніх до збереження навколишнього середовища. Сподіваючись, що на наше чудове свято завітає Святий Миколай, учасники драматичного гуртка Народного дому під орудою п. Любові Лишнянської підготували виставу ″В український рідний край поспішає Миколай″. У виставі брало участь понад 30 дітей. Ключовим моментом свята була зустріч Святого Миколая З щедрими подарунками дітки поверталися до своїх домівок. Велика подяка всім помічникам Святого Миколая за подарунки, зокрема керівництву комплексу “Галичина-Захід” та п. Уляні Опришко, місцевому підприємцю. Їхня допомога зробила щасливими майже 150 дітей парафії.

Але і на цьому День добрих справ не завершився. Вже пізно ввечері парафіяльна молодь поспішила привітати їхнього товариша, що через хворобу не зміг взяти участь у святі. Йому також св. Миколай передав подарунки. Інакше і не могло бути, адже той, кому віднесли подарунки носить ім′я святого – МИКОЛА!

Світлина від Ірини Івашків. Світлина від Ірини Івашків. Світлина від Ірини Івашків. Світлина від Ірини Івашків.

 

Тут більше фото

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.