День материнської молитви в Кавську. Відзначення 10 років спільноти матерів в молитві.

 

 

Фото:

3 грудня 2016 року на парафії прп. Параскеви с. Кавське відбулося парафіяльне свято День материнської молитви. Нагодою для того, щоб вся парафія зібралася разом на молитву за дітей та молодь перед святом Введення в храм Пресвятої Богородиці стала дуже знакова подія – 10 років спільноти матерів в молитві у Кавську. Рівно 10 років тому вперше зібралися матері на свою молитву у храмі прп. Параскеви і з того часу своєю ревною та щирою молитвою, а також ділами милосердя оживлюють свою парафію.

На запрошення о. Олега Кобеля, адміністратора парафії прп. Параскеви с. Кавське, до храму на свято завітали численні гості: о. Мирон Гринишин, духівник спільноти матерів у Стрийській єпархії, о.мітр. Іван Барабаш, парох церкви Всіх Святих Українського Народу м. Стрия, о. Тарас Баран, адміністратор парафій с. Заболотівці та Журавків, Жидачівського д-ту та о. Михайло Глов‘як, який душпастирює у Франції. Також на свято прибули численні представники спільнот матерів в молитві із сусідніх парафій та деканатів Стрийської єпархії. Всіх їх, разом із координатором руху “Матері в молитві» п. Анною Форостиною вітали процесійно на церковному подвір‘ї парафіяни із своїм священиком. Свято розпочалося із короткого звернення і привітання п. Анни, а відтак гостфі та парафіяни приступили до Сповіді. Божественну Літургію очолив о. Мирон Гринишин. У своїй проповіді о. нагадав присутнім про сучасні виклики для християн, яким потрібно навчитися протиставитися. Одним із способів, як вистояти в боротьбі, є плекати християнські цінності та молитву. Особливу силу має материнська молитва, що може зробити часом більше, ніж інші наші зусилля. Після Літургії, яку цього суботнього дня прикрасив своїм співом церковний хор, о. Мирон висловив слова подяки душпастирю парафії о. Олегу та всім матерям с. Кавське, які є учасниками руху “Матері в молитві”. Від імені преосвященного владики Тараса, єпарха Стрийського і його єпископа-помічника, владики Богдана Манишина о. Мирон вручив Подячну грамоту п. Любові Пінчук, координатору матерів в молитві у Кавську. Вона у свою чергу подякувала отцям та п. Анні Форостині за участь у святі. Многоліття лунало в храмі як для матерів, так і священиків-гостей. Але це було далеко не кінець свята. о. Олег Кобель закликав всіх присутніх, в т.ч. парафіян, дітей  і молодь помолитися разом із матерями ті молитви, які вони моляться кожної неділі в різних намірах. Ніхто не розходився до завершення молитви. Після подячного молебну до Богородиці всі присутні мали нагоду вперше подивитися фільм про парафію у с. Кавське, яка знята студією Живе ТБ в рамках проекту “Жива парафія”. У фільмі знайшлося місце і для висвітлення діяльності  парафіяльної спільноти “Матері в молитві”. Як зазначив у заключному слові адміністратор парафії прп. Параскеви, саме молитва матерів дає ту життєдайну силу, що оживляє всі сфери парафіяльного життя у Кавську. Він також запросив всіх прикластися до мощей бл. Йосафати Гордашевської і Тарсикії Мацьків, щоб почерпнути від них  силу плекати ті чесноти, якими вони прославилися у Господа Бога. Після спільної фотографії на згадку було невеличке частування всіх гостей парафії. Парафіяльний ансамбль дівчат “Фіміам” виконав для матерів кілька музичних творів на релігійну тематику, що стало немов завершальним акордом свята.

Організатори висловлюють слова вдячності Сільському голові с. Кавська п. Михайлу Мичку за надане приміщення, п. Надії Івашків, художньому керівнику ансамблю “Фіміам”, небайдужим парафіянам, меценатам та молоді, які допомагали при організації святкування.

Всі фото можна переглянути тут і тут

Фото:  Фото:

Фото:  Фото:

Фото:  Фото:

Фото:  Фото:

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.