Наша парафіяльна молодь повернулася із духовно-спортивного табору

Картинки по запросу свіча спорт 2016

з 6-го по 20 червня сприянням Відділу душпастирства спорту УГКЦ в смт. Журавно відбулися 2 духовно-спортивні табори “Свіча-Спорт”.

Табори спортивного спрямування у Стрийській єпархії тривають десятий рік поспіль. Метою християнських таборів такого зразка є стати сильнішими як духовно, так і тілесно. Перший заїзд був для хлопців і дівчат віком 12-15 років. Відтак другий заїзд, у якому взяло участь 15 представників парафії прп. Параскеви с. Кавське, був для менших учасників віком 9-12 років. Обов’язковим та основним елементом розпорядку дня була Божественна Літургія, в часі якої о. Олег Кобель, духівник та організатор табору звертався із духовним словом до табориків. Переважна більшість дітей приступили до Св. Тайни Покаянні та Євхаристії. Тоді після відкриття дня і заспівування Державного Гімну розпочиналися духовні бесіди і тренування. Окрім занять з футболу, якому приділялося найбільше уваги, діти мали тренування з волейболу, баскетболу, стрільби з пневматичної гвинтівки і дартсу. На обидвох заїздах був також екологічний день, тоді вся тематика дня була присвячена відповідальності за створіння і ділам милосердя для довкілля. Завершувався кожен день тематичною ватрою. Сценки, ігри, пісні і танці кожного вечора були ще однією родзинкою табору.

Велика подяка Ірині Івашків та Юлії Бойко, які працювали аніматорами на таборі. Робили все сумлінно та відповідально.

Наступними таборами, у яких зможуть взяти участь наші малі парафіяни будуть 2 табори один за одним: «Свіча-Березіль» і “Свіча-Спорт НТ” на початку липня.

Більше фото можна переглянути тут

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.