Наша парафія отримала кошти на реалізацію ще одного соціального проекту

17 червня 2016 року наша парафія отримала кошти в сумі 80 тис.грн для реалізації соціального проекту «Залучення парафіяльної молоді до волонтерської діяльності у сиротинцях посередництвом спортивних і мистецьких таборів». Цей проект отримав схвалення через програму підтримки дітей сиріт та дітей у складних життєвих обставинах Львівської освітньої фундації. Ца програма  створена за підтримки фонду Джинджер і діє на теренах України понад 10 років. Метою Фонду є підтримка дітей, батьки яких померли, і дітей, покинутих батьками, які не здатні чи не зацікавлені дбати про них.

Мета проекту:

Реалізовуючи цей проект ми ставимо перед собою мету допомогти оживленню нашої парафії через активне залучення парафіяльної молоді до волонтерської діяльності, зокрема познайомивши їх із дітьми із сиротинців. У свою чергу, ми зможемо віднайти талановиту молодь як у себе на парафії, так і в дитячих сиротинцях. Через спорт і мистецтво, які ще цікаві молодим людям, ми зможемо донести дітям, позбавлених батьківського піклування, що вони є люблені Господом Богом, покликані всіляко розвивати свої таланти і здібності, і реалізувати себе, як активні громадяни нашої держави.

Завдання проекту: Нашим завданням є створити ще один парафіяльний гурток, у якому займатиметься парафіяльна молодь – театральний. Членами цього гуртка мають бажання стати чимало дітей та молоді молодіжної спільноти «Перепілка» та інші діти. Вистави та виступи проходитимуть не лише на парафіяльному рівні. Також маємо бажання дати нового імпульсу для розвитку вже існуючої спортивної парафіяльної секції з настільного тенісу. Придбати деякий інвентар, що уможливить кращі результати від занять спортом. Відтак, найважливіше наше завдання є провести влітку в смт. Журавно  два християнські табори тривалістю по 8 днів кожен, у якому візьмуть участь як члени театрального гуртка, так і члени парафіяльної секції. Але значимим є те, що ми хочемо залучити до таборів дітей із сиротинців і дітей вулиці. Ми плануємо на завершення табору «Свіча-Березіль» виступити із виставою в Народному Домі смт. Журавно. А на завершення табору «Свіча-Спорт» провести відкрите тренування на площі перед Ратушею у цьому селищі. У цих заходах візьмуть участь всі учасники цих таборів.

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.