Вечір пам’яті, присвячений Героям Небесної Сотні відбувся у с. Кавське

IMG_20160222_005626_969                                                                               21 лютого 2016 року в приміщення Народного Дому с. Кавське відбувся Вечір пам’яті, присвячений Героям Небесної Сотні, які полягли на Майдані. У храмі прп. Параскеви після Божественної Літургії була відслужена панахида за невинно убієнними героями. Відтак рівно о 14.00 після урочистого внесення Державного Прапору та звучання Державного Гімну України, розпочався концерт за участю парафіяльної та шкільної молоді, а також парафіяльного ансамблю дівчат “Фіміам”. Зі сцени прозвучала поезія у виконанні дітей, а також пісні у сольному виконанні. Чудовий та зворушливий спів лунав також від кількох дитячих дуетів та колективів. Особливо проймали душу короткі сценки у виконанні молодих артистів. З екрану у наповнений глядачами зал вдивлялися очі наших героїв, пам’ять яких у ці дні спогадує вся Україна.

Фото:  Фото:

   Як зазначив у подячному слові наприкінці вечора о. Олег Кобель, адміністратор парафії прп. Параскеви с. Кавське, все, що відбувалося протягом двох з половиною годин на сцені мало на меті промовити до голосу совісті всіх і кожного зокрема. “Молоді артисти вклали всі свої таланти і час для того, щоб пам’ять про героїв нікому не давала спокою, аж поки не втілимо в життя мрію героїв Небесної Сотні про європейську і християнську Україну”,- зазначив священик.  Від імені численних глядачів він подякував п. Любові Лешнянській, директору Народного Дому, п. Надії Івашків, художньому керівнику та п. Тетяні Литвин, педагогу-організатору і вчителю хімії Кавської ЗОШ. Всі вони безпосередньо організували прекрасне дійство за участю кількох десятків дітей та молоді.

Цей та подібні йому заходи відіграють надзвичайно важливу роль, а саме формують патріотизм у нашої молоді. Новітні герої мають стати для підростаючого покоління взірцем самопосвяти та любові до Батьківщини. Адже саме молодь є і залишеться рушійною силою в побудові сучасної європейської держави з скропленою кров’ю назвою – Україна.

Про автора admin

http://olehko.blogspot.com/
Опубліковано у публікації. Додати до закладок постійне посилання.